0

1. سایز مناسب

سعی کنید از لباس سایز مناسب خود استفاده کنید. اگر به استایل آزاد علاقه دارید، حداکثر یکی از قسمت های پوشش خود را آزاد انتخاب کنید. برای مثال اگر پیراهنتان استایل آزاد دارد، از شلوار جذب (Skinny) استفاده کنید، چون ظاهر بهتری به استایل شما می‌دهد.

2. ترکیب اکسسوری ها

دوره‌ی استفاده از اکسسوری‌های هم‌رنگ در استایل شما، تمام شده است. صنعت مد و فشن در فاصله زمانی بسیار کوتاهی تغییر کرده و بروز می‌شود، به این معنی که اگر استفاده از اکسسوری‌های هم‌رنگ با لباس تا سال پیش جذاب بود، امروزه استفاده از این روش دیگر پیشنهاد نمی‌شود و کاملا برعکس، امروزه طراحان مد و فشن استفاده از اکسسوری‌ با رنگهای متفاوت استفاده میکنند. اما سعی کنید از رنگ‌‌هایی استفاده کنید که باهم همخوانی داشته باشد(به هم بیایند!)

3. از کمربند استفاده کنید

لباس‌های آزاد معمولا ظاهر نامرتب به استایل شما می‌دهند،اما با این حال طرفدارای این نوع لباسها کم نیستند!‌در واقع ممنوعیتی هم در استفاده از این نوع استایل وجود ندارد. اگر می‌خواهید از این نوع لباس‌ها استفاده کنید پیشنهاد می‌شود استفاده از کمربند را فراموش نکنید!

4. با مد همراه باشید

روند مد در هر دوره تغییر می‌کند، یعنی اگر تا مدتی پیش شلوار جین‌های فاق بلند و دمپای آزاد استفاده می‌شده و ظاهر جذابی به استایل شما میبخشید، امروزه اگر از آن نوع جین‌استفاده کنید ظاهر نا مناسبی به استایل شما میدهد. پس همراه مد باشید و در یک دوره خاص متوقف نشوید.

5. مناسب سنتان لباس بپوشید

استایل هر فرد با توجه به سن او تغییر می‌کند. این ذهنیت که با پوشیدن لباس مناسب نوجوانان،ظاهر سنتان را کاهش می‌دهید را کنار بگذارید. استفاده از تیشرت‌های کارتونی سن شما را جوان تر نشان نمی‌دهد. ترجیحا سعی کنید استایل مناسب با سن خود را انتخاب کنید. برای مثال یک ست ایده آل برای سن بالای 30 سال میتواند همانند تصویر، شلوار جین روشن به همراه شومیز سفید باشد.

6. موی کوتاه

موی کوتاه رابطه مستقیم با ظاهر شما و مخصوصا سن شما دارد. اگر آمادگی یک تغییر بزرگ را دارید، کوتاهی تا شانه‌هایتان را حتما امتحان کنید.

7. رنگ لاک

دستان شما نمایانگر سن شماست. لاک‌هایی مانند بفنش یا هلویی می‌توانند براحتی سن شما را بیشتر از واقعیتتان نشان دهد. پیشنهاد می‌شود از لاک‌هایی با رنگ‌های روشن استفاده کرده و همچنین فرم ناخن‌هایتان را بیضی شکل نگهدارید.

8. زیبایی طبیعی خود را با میک آپ صحیح بهبود ببخشید

زمانی که می‌خواهید راجب سن کسی صحبت کنید، معمولا لب، چشم و ابرو ها را مورد بررسی قرار می‌دهید، پس این اجزاء نقش مهمی در ظاهر شما دارند. با بالا رفتن سن معمولا لب‌ها کوچک تر و ابرو‌ها نازک تر می‌شوند. پیشنهاد ما استفاده از میک آپ است اما سعی کنید در میک آپ خود از رنگ‌های روشن استفاده نکنید چون سن شما را بالا‌تر می‌برد.

9. رژ‌لب روشن

در میک آپ خود سعی کنید از رژ‌لب های رنگ روشن استفاده کنید. رنگ‌های تیره باعث کوچک دیده شدن لب هایتان می‌شود.

ارسال دیدگاه

بالا