jpg3

شما نباید نگران این باشید که چه رنگی را در چه فصلی می پوشید، در واقع کسی حق ندارد شما را  بخاطر رنگ لباستان سرزنش کند. یکی از ساده ترین اصول انتخاب رنگ لباس این است که در فصل های گرم از رنگ های روشن و در فصل های سرد، از رنگ های تیره استفاده کنید.

در این بلاگ سعی داریم تا رنگ های مناسب فصل پاییز را معرفی کنیم :

نارنجی سوخته

رنگهای متالیک در فستیوال AW16 سر صدای زیادی کردند اما دلیل اینکه کنار گذاشته شدند این بود که طراحان پی بردن که در این فصل بهتر است از رنگ هایی استفاده شود که زرق و برق کمتری داشته باشند. به همین دلیل در AW17 کاملا مشهود بود که سبک رنگ ها تغییر کرده و از رنگ های مسی و نارنجی سوخته در لباس ها استفاده شده بود.

بهترین راه برای استفاده از این رنگ، در لباس های بافتنی، پیراهن و همچنین هر نو لباسی که از پشم ساخته شده باشد، می باشد. به این دلیل که عمق بیشتری در سایه ها ایجاد می کند.

سبز

این رنگ معمولا نسبت به رنگهای دیگر کمتر استفاده می شود و در واقع یکی از دلایل استفاده از رنگ سبز، خسته شدن از رنگ هایی مثل مشکی، آبی و سرمه ایی می باشد. کریس هابز سردبیر MatchesFashion معمولا از رنگ های سبز در طراحی های خود استفاده می کند و دلیل آن این است که رنگ سبز جزو رنگ های خنثی است.

اگر شلوار سبز دارید می توانید از پیراهن یا تی شرت های کرم یا خاکستری و همچنین از کفش سفید یا مشکی استفاده کنید.

خردلی

یکی دیگر از رنگ هایی که نظر طراحان را به خود جلب کرد، رنگ زرد تیره یا خردلی می باشد. به گفته ی Ellis  “این رنگ به حدی قوی است که می تواند به تنهایی یک ست را تکمیل کند”.

برای ست زدن با این رنگ می توانید از سوییشرت و یا بافتنی های خردلی و شلوار کرم، خاکستری و سرمه ایی استفاده کنید.

ارسال دیدگاه

بالا