روش تا زدن پوشت

روش اول : کلاسیک

یکی از عام ترین روش های تا زدن پوشت، روش کلاسیک است. در این روش پوشت به حالت ساده تا زده می شود. پیشنهاد می شود تا از پوشت هایی استفاده کنید که لبه های آن دارای رنگ یا طرح متفاوت از طرح اصلی پوشت داشته باشد.

در این روش طبق تصویر باید دستمال را سه بار از وسط تا کنید.

روش دوم : تک لبه

در روش تک لبه، پوشت به صورت مثلث در جیب نمایان می شود که ظاهر جذابی به پوشش شما می دهد. حال اگر پوشت شما دارای لبه های متفاوت باشد، ظاهر آنرا جذابتر می کند. در این روش طبق تصویر باید دو لبه ی دستمال را بر روی هم منطبق کنید تا دستمال به شکل مثلث درآید. لبه ی سمت چپ را به داخل و سپس لبه ی سمت راست را به سمت چپ تا زنید.

روش سوم : دو لبه

در این روش همانند روش قبلی باید دو لبه ی پوشت را به هم برسانید، اما در این روش نباید برهم کاملا منطبق شوند یعنی دو لبه در کنار هم قرار گیرند. سپس طبق تصویر لبه ی راست را به سمت چپ تا زنید، اما دقت کنید که تای آن از وسط پوشت نباشد. سپس لبه ی چپ را به داخل تا زنید.

روش چهارم : سه لبه

در این روش همانند روش دو لبه می بایست دو گوشه دستمال بر روی هم قرار گیرند اما دقت کنید که برهم منطبق نشوند  تا دو لبه در بالای پوشت تشکیل شود.

سپس طبق تصویر، لبه ی سمت چپ را تا زده به سمت بالا به گونه ای که لبه ی آن در بالای پوشت قرار گیرد.

روش پنجم : چهار لبه

روش چهار لبه یکی از قدیمی ترین روش های تا زدن پوشت می باشد. در این روش همانند روشهای قبلی، ابتدا دو لبه را بر روی هم قرار می دهید، ولی نباید برهم منطبق شوند تا دو لبه در بالای دستمال تشکیل شود.

سپس طبق تصویر، دو لبه دیگر را به سمت بالا تا زده به صورتی که در بالای دستمال چهار لبه تشکیل شود.

روش ششم : پف دار

این روش یکی از آسان ترین روش های تا زدن دستمال جیب می باشد. زیبایی این روش در نا مرتب بودن آن است. از این روش می توانید برای پوشش های کژوال خود نیز استفاده کنید.

برای این روش باید وسط پوشت را با دو انگشت گرفته و بلند کنید سپس طبق تصویر آن را جمع کنید.

برای خرید انواع پوشت می توانید بر روی لینک کلیک کنید

ارسال دیدگاه

بالا