فدر بروچ

وجود اکسسوری‌‎های متمایز در استایل آقایان می‌تواند باعث هرچه خوش‌پوش‌تر شدن آنها شود از این رو روزانه مدهای مختلفی بر اساس اکسسوری‌‎های مردانه مانند دستمال جیب ( پوشِت ) کروات و … شکل می گیرد .اما اگر شما از آن دست افراد شیک پوشی هستید که مایل‌‎اند  در میان دیگران استایلی متفاوت و خیره کننده داشته باشند یا از ظاهر تکراری خسته شده‌‍‌­­­اید . پیشنهاد ما به شما استفاده از بروچ هاست و اگر یک فدر بروچ انتخاب کنید ظاهر خیره‌کننده تری خواهید داشت .

فدر بروچ چیست؟

فدر بروچ یک اکسسوری لباس است که اغلب بر روی یقه کت یا جیب کت قرار می گیرد.استفاده از فدر بروچ ها طی سال های اخیر در صنعت مد رو به افزایش بوده است .فدر بروچ ها در رنگ ها و مدل های مختلفی وجود دارد که هر کدام می‌تواند  ظاهر متفاوتی در استایل شما ایجاد کند.

نحوه استفاده فدر بروچ بسیار ساده است . قانون خاصی برای استفاده از فدر بروچ ها وجود ندارد اما توجه به چند نکته می‌تواند  شما را خوش استایل تر کند.

سمت چپ جایی است که چشم ها را خیره می کند

به گفته روانشناسان سمت چپ شما جایی است که در هنگام صحبت با دیگران یا تکان دادن دست هایتان چشم های مخاطب رو به خود جلب میکند پس بهترین نقطه برای استفاده از فدر بروچ یقه سمت چپ کت شماست.

یک اشتباه تکراری

فدر بروچ یک اکسسوری کت مردانه است پس از آن در وسط پیراهن یا ژاکت خود استفاده نکنید. سعی کنید فدر بروچ را در سمت چپ یا راست کت یا ژاکت خود استفاده کنید.

ست کردن فدر بروچ

فدر بروچ را می توانید با رنگ پیراهن خود ست کنید .استفاده همزمان فدر بروچ و کروات در یک استایل رسمی میتواند ظاهر و شخصیت جذاب تری از شما به نمایش بگذارد .

استفاده از فدر بروچ در استایل غیررسمی

استفاده از فدر بروچ ها محدود به کت و شلوار های رسمی نیست و از آن میتوان در ژاکت ها و کت های اسپرت نیز  استفاده نمود تا ظاهر شما را متفاوت از دیگران نشان دهد.

ارسال دیدگاه

بالا